Херсонська обласна служба зайнятості проводить навчання на замовлення ОТГ

На початку жовтня для 14 бажаючих (з відповідною освітою) підвищити кваліфікацію розпочалися курси за напрямом «Управління проектами»на базі Херсонського національного технічного університету.

Навчання було організовано за потребою об'єднаних територіальних громад області, адже виникла нагода в професійній підготовці фахівців, які будуть виконувати функції з управління проектами на місцях в ОТГ.

Слухачі отримають знання щодо розробки стратегії розвитку підприємств та територіальних громад, набудуть вміння та навички щодо написання грантових заявок для участі в конкурсах, замовлених міжнародними донорами, і головне - фахівців навчать розробляти проекти та здійснювати їх супроводження до повної реалізації.

Навчання здійснюється як за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, так і за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон