Андрій Євстратов: Вчителі - це творці майбутнього держави

Такими словами привітав вчителів з професійним святом голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов:

Вже традиційно в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято тих, хто обрав свою професію серцем і залишається вірним їй на все життя – День учителя. Жодна інша професія не ставить таких високих вимог до людини.

Вчитель – це покликання і важка щоденна, часом неоціненна, але кропітка, напружена і вкрай необхідна праця. Ви – творці майбутнього нашої держави, її інтелекту, змалку прищеплюєте нашому молодому поколінню патріотизм, любов до рідного краю, принципи духовності та моральності.

Усі ми починали свій життєвий шлях зі школи. І перші наші здобутки, і перші перемоги пов'язані з мудрим, добрим і терплячим учителем.

Щира подяка та низький уклін Вам за невтомну працю, любов до дітей, за Вашу непохитну віру у кожного учня, за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, яку Ви щодня даруєте дітям, за самовіддане служіння обраній справі.

Шановні освітяни, напередодні Вашого професійного свята прийміть найщиріші привітання! Нехай і надалі Ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов'ю вихованців.

Міцного здоров'я, нових творчих здобутків, мужності та терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Хай Ваші серця будуть відкритими і чесними, Ваші думки – добрими, Ваші справи – успішними, а зерно знань, яке Ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай для розвитку та процвітання нашого Генічеського району та в ім'я кращого майбутнього Української держави.

З повагою Андрій ЄВСТРАТОВ,
голова Генічеської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон