На Херсонщині Нова Каховка приєднала Дніпряни

Сесії Новокаховської міської та Дніпрянської селищної рад прийняли історичні рішення — проголосували за добровільне приєднання селищної ради до міста обласного значення.

Нагадаємо, що процес громадських обговорень тривав з липня. Депутатський корпус селищної ради, яка налічує в 4 населених пунктах (Дніпрянах, Корсунці, Нових Лагерях та Піщаному) понад 4,4 тисячі жителів, сьогодні під час сесії дав згоду на приєднання до Нової Каховки.

Таке ж рішення про згоду на приєднання селищної ради до міста сьогодні ж одноголосно ухвалив і депутатський корпус Новокаховської міськради під час 52-ї позачергової сесії.

Таким чином, зі слів новокаховського міського голови Володимира Коваленка, розпочався новий відлік життя об'єднаною громадою, нова адміністративна історія міської ради. Він подякував за державницьку позицію обом громадам, депутатським корпусам та голові Дніпрянської селищної ради Анатолію Білому.

А також пообіцяв, що разом з депутатським корпусом бере на себе підвищену відповідальність за долю об'єднаної громади. Анатолій Білий під час наданого йому слова на сесії міськради підкреслив, що тільки позитивні наслідки, зокрема, бюджетної децентралізації, дозволили в останні роки багато зробити на території населених пунктів селищної ради, сприяли прийняттю такого непростого рішення.

А отже, є стимул робити ще більше для розвитку, якого сьогодні потребують насамперед сільські бюджетні заклади. Згадувалася розпочата реконструкція дошкільних закладів, зокрема корсунського дитячого садка. Крім того, великі сподівання покладаються на розв'язання проблем наповнюваності сільських шкіл, земельних питань тощо. Ніхто не сподівається, що перехідний період буде простим та легким, але громади готові до наполегливої праці.

У ході сесії міськради прийнято низку процедурних рішень. Зокрема, створено Дніпрянський старостинський округ. Ухвалені рішення про реорганізацію юридичних осіб, затверджена структура Новокаховської міськради, внесено зміни до складу виконавчих органів ради тощо.

Під час засідання Володимир Коваленко щиро подякував усім причетним до історичної події та тим, хто допомагав у процесі підготовки до прийняття важливого рішення.

Олена НЕЧИПУРЕНКО
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон