У Херсоні збільшать ціну на проїзд у маршрутках

Вчора, 2 жовтня, в актовому залі Суворовської райради відбулися громадські слухання щодо проекту рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті м. Херсона»

На слуханнях прийняли рішення про підвищення вартості проїзду в маршрутках з 4 до 6 гривень. Так, херсонці згодні платити більше, якщо всі їх пропозиції будуть враховані. За таке підвищення проголосували 107 учасників громадських слухань, проти - 37.

У громадських слуханнях взяли участь 168 херсонців. Слухання вели заступник начальника управління, начальник відділу доріг В'ячеслав Нікітєнков та голова міської Громадської ради, керівник регіонального Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії Олександр Мошнягул.

Слово надали представникам управління транспорту, перевізникам та представникам громадськості. Обговорення було досить бурхливим, адже, за словами херсонців, кожного року влада та перевізники обіцяють, що підвищена вартість проїзду буде компенсована покращенням якості перевезень, але в реальності нічого не змінюється...

Катерина ПОНОМАРЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон