Херсонка поїде у Китай

На шоу «Міс Україна-2018» грандіозний скандал, якого ще не бувало з часів його започаткування: переможницю конкурсукиянку 23-річну Вероніку Дідусенко вже через три дні після того як було обрано та короновано було дискваліфіковано за приховування інформації про себе.

Відповідно до умов конкурсу участь у ньому можуть брати тільки дівчата, які ніколи не були заміжні і які не мають дітей. Вже після конкурсу стало відомо, що паняка Вероніка має 4-річного сина.

Після того як про це стало відомо, організатори виріши її дискваліфікувати, а із ефірної версії, яка була оприлюднена минулої ночі на одному з телеканалів було повністю вирізано процедуру нагородження та оголошено нове рішення журі.

Ім'я нової переможниці, яку переобрали на спеціальному зібранні журі оголошено.

«Міс Україна-2018» стала 19-річна зеленоока красуня з Херсонщини – Леоніла Гузь. Дівчина була представлена країні у телевізійній версії і запевнила, що вона незаміжня і що дітей у неї немає.

Для того, аби не було будь-яких розмов, вона навіть зняла з усіх соціальних мереж фото на яких вона у кадрі з маленьким хлопчиком – її племінником.

Леона з дитинство мріяла взяти участь саме у цьому конкурсі. За освітою вона – перукар-стиліст, закінчила технікум в Києві. Її зріст – 173 см, а модельні параметри складають: 83 – 59 – 83.

Саме Леоніла Гузь буде представляти Україну на конкурсі «Міс світу-2018», який цього року пройде у Китаї.

Сергій ОСОЛОДКІН

фото Інтернет

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон