Нардеп Співаковський не ділить виборців на «своїх» чи «чужих»

Народний депутат Олександр Співаковський на цьому тижні провів особистий прийом громадян, на якому всі херсонці мали змогу поділитися своїми турботами і проблемами.

Здебільшого це питання, вирішення яких дійсно потребує сприяння народного депутата.

Як от, наприклад, проблема, що виникла у ЗОШ №16 з добудовою корпусу, де мають розміститися харчоблок, бібліотека та медпункт. Директорка школи була сьогодні у мене на прийомі.

Кошти на будівництво були виділені з міського бюджету, але їх банально не вистачило. І школярі змушені вже третій рік харчуватися у пристосованому приміщенні, що викликає абсолютно справедливе обурення батьків.

А будівля, на яку громада вже витратила 2 млн. гривень, стоїть недобудованою посеред шкільного подвір'я без жодних перспектив.

Аби зрушити цей «воз», потрібні кошти. З цією проблемою будемо, скоріш за все, звертатися за допомогою до держави. Але й міська влада, думаю, повинна долучитися. Бо що може бути для громади важливішим ніж питання, що стосуються дітей?

Загалом проблематика, з якою звертаються до мене люди, більш-менш «стабільна». Пенсії, субсидії, різноманітні комунальні проблеми, юридичні консультації тощо. Сьогодні ці питання також були.

Та звернув увагу, що останнім часом почала розширюватися «географія». Представники кількох ОТГ з районів області звернулися за допомогою у вирішенні земельних питань. Освітяни стикнулися з дефіцитом підручників — теж просять допомоги.

Нововоронцовська громада просить посприяти у відкритті ліцею, який би став потужним освітнім центром для всього району...

Ніколи і нікого не ділив на «своїх» чи «чужих». Раз люди вже звернулися за допомогою, то яка різниця, в якому окрузі вони мешкають, чи не так?

Тому разом із командою будемо намагатися вирішити і ці проблеми, і решту інших, - запевнив народний депутат Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон