У Херсоні повернули "заборгованість" до бібліотеки

"Заборговані" книжки повернули сьогодні, 28 вересня до Центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки представники команди "Об'єднання "Самопоміч" у Херсоні.

За два дні, 30 вересня в Україні святкують Всеукраїнський день бібліотек. Урочисте святкування в Центральній міської міській бібліотеці відбулось сьогодні, 28 вересня і представники Херсонської регіональної організації"Об'єднання "Самопоміч" не лишитись осторонь і привітали бібліотекарів.

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч" у Херсонській міській раді Андрій Дмитрієв від усієї команди побажав бібліотекарям міста благовоління долі і місцевої влади, нових проектів та більш щедрого фінансування, а головне - злагоди і миру.

Своє привітання голова фракції розпочав доволі креативно - із повернення "заборгованості" до бібліотеки. Саме так виглядав наш символічний подарунок - стосик нових книг сучасної української літератури.

"Насправді ми дуже вдячні всім працівникам бібліотек за їхню відданість справі, любов до книги і до читача, за те, що в будь-який - навіть найскладніший період життя країни - вони залишаються патріотичними, щирими, незалежними, небайдужими і чуйними.

Від усієї команди іще раз щиро вітаємо вас зі святом Всеукраїнського дня бібліотек і дякуємо за вашу неоціненну працю!", - наголосив Андрій ДМИТРІЄВ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон