Олександр Співаковський відвідав Херсонський ясла-садок

Сьогодні відвідав Херсонський ясла-садок №33 імені Фрідріха Фребеля.

Дошкільний заклад інноваційний, постійно втілюється нове, аби маленькі херсонці зростали розумними і в комфортних умовах.

На початку зустрічі керівниці закладу Агафії Аксентіївні Ковальчук вручив подарунок і з нагоди Дня дошкілля, і відкриття нової групи - центру розвитку дитини "Дар Фребеля". У новій групі навчається 12 різновікових дітей, вони працюють з фребелівськими дидактичними матеріалами, для вихователів є можливість реалізуватись, а малечі - яскраво пізнати навколишній світ.

Дитсадок знаходиться у центральній частині міста, велика черга бажаючих влаштувати малюка саме сюди, бо на очах батьків змінюється інфраструктура закладу, і вихователі з великою любов'ю ставляться до малечі.

Традиції виховання підростаючого покоління підхоплюють і студенти Херсонського державного університету педагогічного факультету, де відбувається підготовка спеціалістів дошкільної та початкової освіти (декан - Любов Петухова). На базі цього освітнього закладу вони проходять практику, набуваючи вміння і знання, й водночас привносячи своє.

У закладі родинна атмосфера, є тісний контакт між адміністрацією та батьками. Відкриті й вихователі, які звітують у онлайн-режимі про хід занять через вайбер, успішно використовуючи нові технології, а батьки відразу можуть відреагувати на побачене.

Для дошкільних закладів незвично, а для цього у правилах - батькам не просто показувати меню, а у спеціально відведеному місці виставляти щоденні страви, які можна і посмакувати. Це - важливо, бо в дитинстві закладається основа здоров'я, а батьки повинні все тримати під контролем.

Світлі коридори дошкільного закладу прикрашені яскравими роботами не лише вихователів, але і керівника закладу Агафії Аксентіївни, яка теж власноруч зробила картини з бісеру. Якщо талановита людина, то вона талановита у всьому. Вона все своє життя присвятила вихованню маленьких українців, які повинні мати власну освітню модель, свій шлях для розвитку.

Хочу подякувати колективу закладу та батькам за те, що вони невтомно працюють на наших дітей, а значить і на майбутнє України!

Народний депутат України Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон