У Голій Пристані з’явиться «інспекція чистоти»

За чистотою та порядком у місті слідкуватиме інспекція з благоустрою та охорони правопорядку.

Положення про цю нову структуру хочуть затвердити на сесії Голопристанської міської ради.

Інспекція не є юридичною особою і фінансується за рахунок коштів міського бюджету.

Тривалість робочого дня – з 8 до 17, а у п'ятницю до 15.45. Складатись інспекція буде з начальника та двох інспекторів з благоустрою та охорони правопорядку.

Чим буде займатись новостворена структура? Її спеціалісти слідкуватимуть за станом закріплених за різними закладами прилеглих територій, станом газонів і зелених насаджень, боротиметься зі стихійними звалищами, розклеюванням оголошень та афіш у непризначених для цього місцях, і буде запобігати порушенню громадського порядку.

Якщо інспектор виявить, що біля об'єкту немає урни, некошені газони чи купа сміття, то порушник отримає припис і 3 дні на наведення ладу.

Якщо ж порушення не усунуть, то інспектор складе на винного вже протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Олена ПІМЕНОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон