Херсонський нардеп провів особистий прийом громадян

Сьогодні середа. Не четвер. Проте саме сьогодні у своїй громадський приймальні проводив особистий прийом громадян.

Херсонці вже добре знають: коли працюю в окрузі, мої особисті прийомі зазвичай проходять по четвергах. Однак цього тижня маю настільки щільний робочий графік (багато дуже важливих зустрічей і заходів), що змушений був трохи скорегувати роботу своєї приймальні:)) Через що щиро перепрошую в усіх, кого ми не встигли про це повідомити.

Хоча більшість із тих, хто хотів попасти саме на особистий прийом, були попереджені і мали змогу поділитися своїми турботами і проблемами. Здебільшого це питання, вирішення яких дійсно потребує сприяння народного депутата. Як от, наприклад, проблема, що виникла у ЗОШ №16 з добудовою корпусу, де мають розміститися харчоблок, бібліотека та медпункт.

Директорка школи була сьогодні у мене на прийомі. Кошти на будівництво були виділені з міського бюджету, але їх банально не вистачило. І школярі змушені вже третій рік харчуватися у пристосованому приміщенні, що викликає абсолютно справедливе обурення батьків. А будівля, на яку громада вже витратила 2 млн.гривень, стоїть недобудованою посеред шкільного подвір'я без жодних перспектив.

Аби зрушити цей «воз», потрібні кошти. З цією проблемою будемо, скоріш за все, звертатися за допомогою до держави. Але й міська влада, думаю, повинна долучитися. Бо що може бути для громади важливішим ніж питання, що стосуються дітей?

Загалом проблематика, з якою звертаються до мене люди, більш-менш «стабільна». Пенсії, субсидії, різноманітні комунальні проблеми, юридичні консультації тощо. Сьогодні ці питання також були. Та звернув увагу, що останнім часом почала розширюватися «географія»:)) Представники кількох ОТГ з районів області звернулися за допомогою у вирішенні земельних питань.

Освітяни стикнулися з дефіцитом підручників — теж просять допомоги. Нововоронцовська громада просить посприяти у відкритті ліцею, який би став потужним освітнім центром для всього району.... Ніколи і нікого не ділив на «своїх» чи «чужих». Раз люди вже звернулися за допомогою, то яка різниця, в якому окрузі вони мешкають, чи не так? Тому разом із командою будемо намагатися вирішити і ці проблеми, і решту інших.

Ще раз перепрошую в тих, хто не зміг сьогодні попасти до мене на особистий прийом. Але ж він не останній:)) Завтра, у четвер, моя громадська приймальня у Херсоні (вул.Перекопська, 39а) працюватиме за звичним графіком — з 13.00 до 15.00.

Народний депутат України Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон