Як працюють народні депутати-мажоритарники з Херсонщини

Вчора у Херсоні пройшла зустріч із фахівцями громадянської мережі ОПОРА, де повідомили про результати моніторингу депутатів-мажоритарників,які представляють Херсонську область.

Про зустріч на Фейсбуці розповів Олексій Саковніч, помічник народного депутата Олександра Співаковського:

Сьогодні, разом з Nataliya Kushnir, відвідали захід, організований громадянською мережею Civil Network OPORA Anastasiia Suprun, щодо результатів моніторингу діяльності народних депутатів-мажоритарників з Херсонської області.

Вважаю, цілком заслужено відзначили активну роботу народного депутата України Alexander Spivakovsky: жодного «прогулу» засідань комітету та Верховної Ради України, активна робота на окрузі та співпраця з виборцями.

Окремо закцентував увагу присутніх на тому, що приймальня відкрита для всіх бажаючих не тільки за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 39-А, а й у мережі інтернет, як через онлайн-приймальню у соцмережі Фейсбук, так і через Портал державних послуг i-Gov. Користуючись нагодою, подякував незалежним еспертам мережі ОПОРА за проведену роботу, та передав звіт народного депутата Олександра Співаковського за 3 роки діяльності в парламенті для проведення більш зручного моніторингу.

Більш детально про те, що саме відбувалося на зустрічі дивіться у відео.

Український Південь

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон