Операції жителям Херсонщини оплатить Інститут серця

Департамент охорони здоров'я Херсонської ОДА уклав меморандум із Національним інститутом серця, згідно з яким упродовж року там оперуватимуть хлопців та дівчатз числа місцевих жителів віком до шістнадцяти років із важкими захворюваннями серцево-судинної системи.

Директор департаменту Віктор Короленко повідомив кореспонденту «Голосу України», що за рік до інституту скерують від двадцяти до п'ятдесяти юних пацієнтів.

Їхні батьки оплачуватимуть лише дорогу, а витрати на операцію та перебування на лікарняному ліжку візьме на себе інститут, профінансувавши все з коштів спецрахунку.

До речі, директор Національного інституту серця, академік Борис Тодуров завітав на Херсонщину не тільки для підписання меморандуму.

Він також проконсультував дорослих пацієнтів із важкими хворобами серця, зокрема й тих, хто потребує встановлення клапанів, додав головний лікар Херсонського кардіодиспансеру Олег Мазуряк.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон