Олешшя дивує світ

На базі КЗ «Олешківська центральна районна бібліотека» Олешківської районної ради відбувся фінал обласної національно-патріотичної акції «Ми – українці!».

У заході взяли участь працівники бібліотечних мереж з усіх куточків Херсонської області, представники районного органу місцевого самоврядування, районної та обласної адміністрацій, Херсонського обласного центру народної творчості, учні місцевих шкіл, громадськість, ЗМІ.

Поважних гостей радо зустріли господарі дійства, а святковий концерт розпочався з неймовірно прекрасної танцювальної постанови та піснями про рідний край та Україну.

Офіційна делегація відвідала районні пам'ятки, заклади культури та дозвілля, музей, бібліотеки тощо, а біля виставкового майданчику в.о.директора КЗ «Олешківська центральна районна бібліотека» Галина Сергєєва провела презентацію поробок, різноманітних надбань Новомаячківської, Челбурдівської та Костогризівської бібліотек на високому рівні.

Тут можна було побачити цікаві й оригінальні, а часом, унікальні речі, та, навіть, торкнутися їх. Звичайно, це було до вподоби гостям. Галина Олексіївна запросила до дегустації екологічно чистої продукції, виготовленої дбайливими господарями Новомаячківської громади, вручивши гостям символічні подарунки на згадку про чарівний Олешківський край.

Радник голови Олешківської районної ради Лариса Снігур щиро привітала присутніх з нагоди свята, подякувавши всім, хто причетний до організації національно-патріотичної акції.

За вагомий внесок у розвиток культурного та духовного виховання молодого покоління, залучення молоді до творчої діяльності та активної участі у соціокультурному житті громади, засвідчив свою пошану до учасників акції, яку ініціювала Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім.Б.А.Лавреньова, заступник міністра культури України Юрій Рибачук.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон