Співаковський побажав побудували вільну, красиву Україну, в якій Херсонщина завжди буде перлиною

Такі побажання народний депутат України Олександр Співаковський висловив сьогодні, 21 вересня на Херсонському міжнародному економічному форумі "Таврійські горизонти",який цього року проходить у столиці.

«Таврійські горизонти» – це постійно діючий бізнес майданчик, що генерує нові тенденції економічного й інвестиційного розвитку Херсонщини в міжнародному просторі. Це платформа, в рамках якої представники ділових кіл з усього світу обговорюють ключові питання міжнародного співробітництва, знаходять нових партнерів та відкривають для себе Херсонщину, що є синергією перспектив і вражень.

Дякую Голові Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву та Голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, які, не зважаючи на те, до якої політичної сили вони належать, об'єднали свої зусилля аби разом організувати такий важливий та чудовий захід.

Я дуже сподіваюся, що ті питання інвестицій, що сьогодні підніматимуться і відповіді, які будуть на них знайдені, дуже швидко знайдуть своє практичне втілення у рішеннях, які підуть на користь кожній родині, кожній людині не тільки на Херсонщині, але й по всій Україні.

Для України дуже важливо пройти в умовах демократії оцей шлях зростання добробуту – не через тиранію або вирішення питань через одну людину, а побудувати самоорганізуючу систему. Саме тому, для нас є дуже важливою присутність представників дипломатичної спільноти на сьогоднішньому заході.

Для бізнесу наш меседж наступний - і Верховна Рада України, і Уряд, і Президент дають гарантії того, що все відбувається чесно, що можна заходити на Херсонщину, що це зона - вільна від корупції, що ми пропонуємо відвертість, відкритість, прозорість прийняття рішення. Ми розуміємо, що тільки через побудову системи довіри та залучення інвестицій Херсонщина зможе вийти на новий рівень.

Херсонський край є Південним форпостом не тільки для України, але, в якісь мірі, й для інших Європейських країн.
Підводячи підсумок, хотів би висловити побажання, аби ми разом і спільно побудували вільну, красиву Україну, в якій Херсонщина завжди буде перлиною, - переконаний Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон