Гордєєв відкрив Херсонський міжнародний економічний форум у столиці України

Сьогодні, 21 вересня у Києві в КВЦ «Парковий» стартувала наймасштабніша для нашої області подія - Херсонський міжнародний економічний форум «Таврійські горизонти».

Цьогоріч він зібрав понад 600 учасників з 25 країн світу, серед них 10 голів дипломатичних місій, народні депутати України, представники міжнародних фінансових і донорських організацій, центральних органів виконавчої влади, вітчизняних та іноземних інвестиційних компаній, банківських установ й інституцій громадянського суспільства.

Відкрив Херсонський міжнародний економічний форум та привітав присутніх з цією подією голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. Він зачитав учасникам та гостям заходу вітання від Президента України Петра Порошенка та Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Від себе очільник Херсонщини Андрій Гордєєв наголосив: «Вперше «Таврійські горизонти» відбуваються у столиці, адже ми впевнені, що Херсонщина потребує підвищеної уваги з боку міжнародної спільноти, владних та бізнесових кіл України.

За останні роки в області відбувається значне економічне зростання, відкриваються нові інфраструктурні об'єкти, будуються вітропарки та сонячні електростанції, стрімкими темпами розвивається туризм.

Херсонщина стає все більш цікавою для іноземних інвесторів, які, не дивлячись на наближеність регіону до окупованого півострова, вкладають мільярдні інвестиції в нові проекти».


Розвиток інвестиційної діяльності Херсонщини є одним з пріоритетних напрямів економіки регіону, адже він закладає довгостроковий фундамент для економічного зростання, надходження фінансів до місцевих бюджетів, створення нових робочих місць та покращення інфраструктури.

Під час минулорічного Форуму було укладено 12 меморандумів про співпрацю, 6 з них – в сфері реалізації інвестиційних проектів на суму близько 2 млрд. євро. Всі проекти на сьогодні реалізуються та вже забезпечили надходження податків до зведеного бюджету у сумі 56 млн. грн.

Елеонора ГУСЬКОВА

P.S. Сьогодні ж, 21 вересня на Форумі заплановано укласти 10 меморандумів щодо реалізації проектів в галузі відновлювальної енергетики, промисловості й туризму на суму близько 600 млн. євро.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон