Безробітні жінки Херсонщини знайомились з прикладами успішного заробітку

Безробітні жінки Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості – учасниці проекту «Улюблене хобі – успішний бізнес», в рамках проведення міжрайонного масового заходу з орієнтації шкільної молоді і безробітних на самозайнятість і професії туристичної сфери, відвідали історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії»

На початку екскурсії жінок зустріли фахівці Голопристанського міськрайонного центру зайнятості та начальник відділу організації професійної орієнтації Херсонського обласного центру зайнятості Андрій Кличановський, який побажав жінкам отримати від екскурсію багато цікавої і корисної інформації, адже їм надано можливість поспілкуватись з майстрами, навчитись презентувати свій товар чи послуги.

«Презентуючи свою продукцію ви повинні вміти створити у покупця позитивну емоцію!» - наголосив Андрій Кличановський.

Під час екскурсії учасниці з цікавістю спостерігали як майстер хутора зустрічає гостей, розповідає про ремесло та демонструє свою майстерність. Бажаючи мали змогу пройти майстер клас та навчитись своїми руками робити щось нове.

Зі слів жінок екскурсія була дуже цікавою, від майстрів вони отримали інформацію про організацію власної справи, способи залучення клієнтів, побачили успішні приклади заробітку.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон