Здобутки скадовських важкоатлетів

Скадовські спортсмени взяли участь в чемпіонаті України з важкої атлетики, який проходив з 12 по 16 вересня у Львові.

Як завжди на чемпіонат приїхали спортсмени майже з усіх областей України, 240 осіб. Боротьба на помості розгорталася дуже завзята, вперше спортсмени виступали в нових вагових категоріях, встановлювалися нові рекорди України в цих категоріях.

У складі збірної області виступали вісім чоловік зі Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури: чотири дівчини і четверо юнаків.

У скарбничку збірної області дві медалі принесли Макарова Ганна та Іванова Вікторія у ваговій категорії понад 87 кг. Ганна в двоєборстві набрала суму 210 кг (90 + 120) і завоювала срібло. Іванова Вікторія молода спортсменка (кадет до 15 років) піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани з сумою 151кг.

Лосякова Наталя і Коза Аліна зайняли десятий та одинадцятий місця відповідно, обидві принесли команді очки. За новою класифікацією Лосякова Наталя показала результат на 3 кг вище за норматив Майстра спорту України. Жіноча команда області на 6 місці.

Серед чоловічих виступів заслуговує на увагу Майстер спорту України Домбровський Максим. Він молодий спортсмен (16 років) посів п'яте місце і набрав у сумі двоборства 289кг. Білоконенко Іван на сьомому місці, він теж завзято боровся на помості і його сума 238кг. Майстер спорту України Хандусь Олексій на 11 місці з сумою двоборства 285кг.

Наш земляк Чумак Дмитр, вихованець Скадовського філіалу Херсонського вищого училища фізичної культури встановив три рекорди України у ваговій категорії до 102кг: ривок 180 кг, поштовх -220кг, сума — 400кг. Та на жаль він виступає за Хмельницьку область.

Допомога в підготовці до чемпіонату України надала федерація важкої атлетики Скадовська в особі президента Палюха Ю.Б. та мережа магазинів «Джем» м. Скадовська

За матеріалами Скадовської міської ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон