Херсонська обласна служба зайнятості взяла участь у форумі

У вівторок, 18 вересня, у місті Херсоні відбувся Форум «Бізнес-молодь: Ефект WOW від співпраці».Головна мета проведення заходу - об'єднання зусиль компаній, держави та освіти для працевлаштування молоді.

Зі словами підтримки молоді у своїх починаннях виступив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. За його словами дуже важливо докладати зусиль, щоб молодь залишалась жити і працювати в Україні.

«Херсонська обласна служба зайнятості проводить масштабну профорієнтаційну роботу з молоддю, починаючі зі шкільного віку. Розроблені та запущені в дію відповідні проекти, що мотивують молодь на роботу в Україні», - підкреслив Євгеній Єрашов.

На Форумі представники бізнесу, підприємств та організацій презентували відповідні програми для молоді, надавали практичні рекомендації та поради з побудови кар'єри.

Послуги служби зайнятості презентував і Херсонський обласний центр зайнятості, їх прокоментувала заступник директора обласного центру зайнятості Наталія Португальська.

Для бажаючих учасників працювали відповідні майстер-класи з фінансової грамотності, з питань створення резюме та проходження співбесіди з роботодавцями.

У рамках роботи заходу роботодавці Херсонщини підписали Український Пакт заради молоді-2020.

До роботи Форуму долучилися біля 50 молодих людей, представники Херсонського обласного та міського центрів зайнятості, Управління патрульної поліції в області, ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», ресторану «Пан Атаман», швейного виробництва «Моднікс», ТОВ «Джамп парк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», Ощадбанку, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Syngenta, Watsons Україна.

Також на захід завітали міжнародні експерти з розвитку підприємництва (МОП, Женева та незалежний експерт МОП) Метха Пранаті та Айсулу Меіманканова.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон