Олена Урсуленко впевнена: у Херсонському аграрному університеті буде гарний парк

Приводом для візиту секретаря Херсонської міської ради Олени Урсуленко до Херсонського державного аграрного університеті стала посвята у студенти.Але основною метою візиту була ідея відновлення дендрологічного парку на території навчального закладу.

Посвята у студенти у Херсонському державному аграрному університеті - це захоплююче видовище, пронизане молодіжною енергетикою - чистою і всепоглинаючою.

Вже через декілька років Херсонщина отримає випускників , життя яких буде пов'язане з красою природи, усвідомленням своєї ролі у її відтворенні і невтомною працею.

Вітаю вас, шановні викладачі та студенти із початком нового етапу у вашому житті. Бажаю нових корисних знань, цікавої практики, досліджень і реалізації себе як особистості.

Пам'ятайте, світ навколо прекрасний і життя цікаве, якщо крокуєте до своєї мети впевненими й світлими шляхами.

Однак, основною метою мого візиту до аграрного університету була неодноразово озвучена ректором ідея - відновлення дендрологічного парку на території навчального закладу.

Прогулянка парком підтвердила, що він потребує догляду і уваги зі сторони місцевої влади. Дуже багато можуть зробити і роблять студенти та викладачі, але ж деякі питання потрібно вирішувати спільно.

Парк привабливий і необхідний не тільки для навчального і дослідницького процесу студентів, а й для відпочинку і прогулянок малечі з батьками, людей поважного віку, які мешкають на Житлоселищі.

Вже зараз серед студентів проводиться конкурс на кращу пропозицію по ландшафтному дизайну окремих зон парку. Впевнена, тут буде гарний парк!

Олена УРСУЛЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон