Для старшокласників на Херсонщині провели професіографічну екскурсію

Майже 70 учнів старших класів Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8 відвідали професіографічні екскурсії Головним управлінням Північно-кримського каналу в м. Таврійськ, що були організовані представниками підприємства спільно з фахівціми Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Під час екскурсії учні знайомилися з професіями підприємства і з робочими місцями фахівців, з сучасними вимогами роботодавця до професії, технічним оснащенням підприємства тощо.

Відвідали музей, де ветеран та голова ради ветеранів Управління Північно – Кримського каналу Володимир Скляров ознайомив школярів та гостей заходу з історією виникнення і розвитку сучасного ринкоутворюючого підприємства міста. Розповів про цікаві історії і факти з будівництва Північно – кримського каналу.

Учасники заходу із зацікавленістю слухали розповідь, задавали питання та отримували вичерпні відповіді на них.

В кінці заходу учні щиро подякували за цікаву розповідь та екскурсію Володимиру Склярову та залишили в журналі відгуків багато гарних побажань.

Довідково: Професіографічні екскурсії відбувались з нагоди екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day), що проводиться кожного року у треті вихідні вересня за підтримки Європейського Союзу та міжнародних організацій, з метою звернення уваги до екологічної свідомості суспільства щодо бережливого ставлення до берегів річок .

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон