В Олешківському районі Херсонщини відбулися урочистості з нагоди Дня рятувальника

Оберігати державу та її громадян від вогню, стихії, надзвичайних ситуацій – це сильна і благородна справа, це шлях обраних, свідомий вибір кожного, хто вступає до лав вогнеборців.

Ми розуміємо, що небезпека може прийти будь-якої миті, дивимося в очі вогню та стихії і знаємо, що допомагаючи і рятуючи інших, вони ризикують власним життям. Запобігти, врятувати, допомогти – саме ці високі завдання є для кожного борця з незваним лихо життєвим кредо.

Тож відзначення професійного свята з нагоди Дня рятувальника в Олешкіівському районі є визнанням неоціненого внеску людей мужньої професії, людей сильним духом, які з честю забезпечують надійний захист і збереження життя людей від надзвичайних ситуацій, вогню та стихії.

Висловлюючи глибоку вдячність шановним рятівникам за високий професіоналізм, людяність, гідне виконання службових обов'язків та активну участь у житті Олешківського краю, голова Олешківської районної Павло Потоцький побажав присутнім доброго здоров'я, наснаги та успіхів у благородній місії.

За значний внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, мужність і відвагу очільник депутатського корпусу Павло Потоцький нагородив Почесними грамотами та Подяками кращих представників мужньої професії.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон