Олена Урсуленко про подарунок до Дня народження Херсона

Ще один Подарунок до Дня народження нашому місту- виставка робіт вихованців Художньої школи, династіі майстрів своєї справи, Педагогів з великої літери - Сліпіч.

Шедеври учнів неймовірно цікаві, змістовні, з глибоким баченням навколишнього світу. Відвідайте цю виставку і будете у захваті від творчого потенціалу дітлахів, отримаєте емоційне задоволення від яскравих фарб дитячого світу.

Цього дня відбулась і посвята нових учнів у першокласники художньої школи. Які вони відкриті, щирі, енергійні ці майбутні зірки!!!

На моє питання, щоб ви домалювали у нашому місті. Вони відповідали дуже швидко - блискітки, красу, квіти. Домовилися, що на першому занятті, так і зроблять. І, можливо, наше місто засяє по-новому від їх енергії. А нам, дорослим, це на замітку.

Пишаюся знайомством і дружбою з майстрами своєї справи - династією Сліпичей. Наше місто щасливе: наші діти мають змогу розвиватись різносторонньо, творчо, бо лише так становляться особистостями!

Гарного настрою!

Олена УРСУЛЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон