Співаковський розповів за що любить Херсон

Це місто я люблю і тому що тут народився, і тому що тут живуть унікальні люди, які і створюють обличчя нашого міста, - розповів народний депутат України Олександр Співаковський.

Сьогодні, 14 вересня відбулась урочиста сесія Херсонської міської ради. Були вручені грамоти і подяки талановитим та видатним херсонцям. Названі нові Почесні громадяни міста – Леонід Ремига, Галина Уманець, Анатолій Марущак, Михайло Милославський.

Приємно було власноруч вручити відзнаки херсонцям, яким Президент України Петро Олексійович Порошенко Указом N241/2018 присвоїв звання народних – Олександр Гоноболін, Михайло Львов, Микола Шенеленко, Микола Дурман.

Особливим для мене стало присвоєння звання «Заслужений працівник освіти України» моєму вчителю Михайлу Сергійовичу Львову - це талановита людина, яка серед перших створювала вищу освіту на Херсонщині.

Також була вручена подяка Прем'єр-міністра України Кравченко Ларисі Львовні, людині, яка багато років розбудовує медійний простір Херсонщини.

Саме люди роблять наш Херсон містом, яке має унікальне обличчя, унікальну долю, власний характер. Адже саме люди, в першу чергу, формують місце, де живеш, за це ми і любимо рідний Херсон. Хочу побажати великого здоров'я, наснаги, любові, толерантності і завжди відчувати Україну в своєму серці!, - поділився Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон