«Чистий четвер» у Херсоні напередодні Дня міста

Дніпровський район активно готується до відзначення 240-у річниці заснування Херсону. Підприємства, установи та організації, розташовані на території району,відгукнулися на заклик органу місцевого самоврядування та вийшли на вулиці, щоб прибрати, навести лад на прилеглих територіях.

Напередодні святкування Дня міста,13 вересня, посадові особи виконавчого комітету, управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Херсоні ради за традицією влаштували «Чистий четвер».

Працівники виконавчих органів районної ради долучилися до заходів з благоустрою: прибрали опале листя та сміття на прилеглих територіях, у сквері Монастирська Слобода,біля Пам'ятного знаку визволителям Херсону, повністю замінили деревину на лавках біля адміністративної будівлі, на підшефному бульварі Лесі Українки прибрано сміття та замінено зламану деревину на лавках.

Від імені вдячних нащадків – херсонців представники Громадського об'єднання «Єдиний щит» поклали вінок до Пам'ятного знаку в пам'ять полеглих визволителів Херсону.

Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон