У Херсоні «Літопис «Чорного Тюльпану»

Завтра, 14 вересня 2018 року, за підтримки Херсонської обласної ради, відбудеться кінопоказ документального фільму «Літопис «Чорного Тюльпану».

Стрічка розповість історії пошуковців, які добровільно, в складі гуманітарної місії «Чорний Тюльпан», взяли на себе зобов'язання – шукати тіла загиблих воїнів в зоні АТО і повертати їх близьким.

Фільм знятий криворізькими журналістами ТРК «Рудана» і знімальною групою «Чорного Тюльпану», до складу якої увійшли: Вікторія Сімкіна (журналіст), Костянтин Сологуб (оператор), Сергій Ільченко (режисер монтажу), а також волонтерами.

Документальні кадри зафіксовані волонтерами-пошуковцями на лінії розмежування в 2014-2015 роках, запис спогадів відбувся в 2016 році, а монтаж здійснено в 2017 році.

Фільм поєднує в собі відверті розповіді цивільних учасників АТО на сході України та їх відеоматеріали.

Автор ідеї фільму – Ярослав Жилкін, голова ВГО «Союз «Народна Пам'ять», керівник Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан».

Кінопоказ відбудеться в комунальному закладі «Палац молоді та студентів» Херсонської обласної ради о 18:00. Тривалість фільму: 1 година 12 хвилин. Вхід вільний, крім осіб, які не досягли 18-річного віку.

Перед початком показу пройде зустріч з творцями стрічки – Вікторією Сімкіною та Костянтином Сологубом, а також з іншими пошуковцями місії.

Довідка: «Чорний тюльпан» – гуманітарна експедиція у рамках Гуманітарного проекту ЗСУ «Евакуація 200», що діяла з 3 вересня 2014 до 30 вересня 2016 року, проводила пошук, ексгумацію та вивезення загиблих українських військових в зоні АТО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів