Відкрити власну справу на Херсонщині допомагає служба зайнятості

Одним з яскравих прикладів успішної організації підприємницької діяльності за сприяння служби зайнятості є історія підприємця - Юлії Лобанової із села Виноградове Олешківського району.

Досить приємним та знаковим в цій історії є той факт, що державна служба зайнятості залишила свій відбиток, дала поштовх, стимул до успішного бізнес-проекту у сільській місцевості.

Пані Юлія звернулася до центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи у вересні 2008 року. Серед послуг, які надає служба зайнятості, жінку зацікавила можливість отримати одноразову допомогу для започаткування підприємницької діяльності. Після співбесід зі спеціалістами центру зайнятості, відвідувань семінару «Як розпочати свій бізнес» зрозуміла, що єдиним правильним рішенням для неї є відкриття власної справи.

Закінчила курси з підприємницької діяльності, здобула необхідні знання. Захистила бізнес-план у сфері надання перукарських послуг. У листопаді 2008 року отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю, пані Юлія орендувала приміщення у центрі села, у якому й відкрила власну перукарню «Чарівниця».

Тут вона пропонує клієнтам всі види перукарських послуг вже протягом 10 років. Працелюбність, креативність, високий професіоналізм надали можливість зробити бізнес успішним.

В березні 2018 року, за інформаційної підтримки центру зайнятості, громадських організацій «Нові горизонти» та «Вектор розвитку», Пані Юлія взяла участь у проекті «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», що впроваджується за фінансуванням Уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KFW, на отримання грантової (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу.

Пройшла тренінг із самозайнятості, розробила бізнес-план та отримала сертифікат за успішне проходження тренінгу і грантову допомогу у вигляді обладнання для перукарні. Пані Юлія – приклад людини, яка не опустила руки, утративши роботу, навпаки: наполегливість та активна життєва позиція додають Юлії Лобановій оптимістичного настрою у розвитку власної справи.

Майбутнім підприємцям Юлія радить: щоб стати успішним в сучасних умовах, необхідно вміти ставити чітку мету та проявляти наполегливість в її досягненні, бути чуйними, уважними, привітними до людей, адже це лежить в основі будь-якого успіху.

Директор Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Ігор Сьомченко і заступник директора Ірина Андрюк привітали Юлію Лобанову з цією подією.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон