Біля будівлі Херсонської ОДА пролунали постріли

Немає підстав для хвилювання. Постріли, що пролунали сьогодні, 10 вересня біля будівлі Херсонської облдержадміністрації, відбулися у рамках навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони.

Бійці разом із представниками Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Патрульної поліції, медичної допомоги та інших служб оперативного реагування міста показали злагоджену роботу під час охорони адміністративної будівлі.

Нагадаємо, що з 3 по 12 вересня на території Херсонської області проходять військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони, до складу якої ввійшло близько 3,5 тисяч військовозобов'язаних віком до 60 років.

Військовий вишкіл дозволив на практиці, у реальному часі, провести оповіщення та збір приписного складу загонів оборони, сформувати військові підрозділи та згуртувати їх у ході спільного навчання на військовому полігоні, а також надати первинні знання із військової справи, необхідні для виконання завдань за призначенням.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон