Відпочинок на Херсонщині став випробуванням для курортників

Звичайний відпочинок на морі перетворився на неабияке випробування сил та мужності для 29-річного чоловіка та 8-річного хлопчика.

Разом зі своїми родинами вони приїхали до курортного селища Залізний Порт на чорноморському узбережжі Херсонщини, і удвох вирушили купатися. Потім пішли гуляти, куди очі ведуть, і самі не помітили, як загубилися в незнайомій місцевості.

Бажаючи повернутися, друзі подолали пішки двадцять кілометрів, і пізно ввечері вийшли на дорогу аж біля селища Лазурне сусіднього Скадовського району!

Невідомо, скільки б вони блукали ще, та водій якогось транзитного автомобіля побачив втомлених подорожніх, зглянувся, і вирішив їм допомогти — привіз до поліції у те саме Лазурне. А вже вартові порядку допомогли «мандрівникам мимоволі» повернутися в Залізний Порт.

До речі, поліцейські зазначають, що заяви про загублених дітей з курортних сіл і містечок Херсонщини в розпал курортного сезону надходять чи не щодня, і часом малеча примудряється подолати десятки кілометрів, аж поки її не знаходять. На щастя, впродовж останніх років не було жодного випадку, коли хтось із таких юних шукачів пригод загинув чи травмувався.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон