Творчий проект до 240-річчя Херсона

"Йди на світло" - таку назву має добірка робіт майстра Сергія Серка, до якої увійшли 37 творів, виконані в різні періоди його життя. Проект присвячений 240-річчю міста Херсона.

Персональна виставка для молодого митця Сергія Серка є першою у стінах Херсонського художнього музею. Символічно, що Сергій народився у Херсоні у 1991 році, тобто йому стільки ж років, скільки і нашій молодій незалежній державі.

Творчість художника неможливо віднести до якогось одного конкретного стилю. У ній відчутні вплив мистецтв древніх цивілізацій та філософії буддизму. Його роботи - це спостереження за навколишнім середовищем, які митець пропускає крізь призму свого власного сприйняття.

Молодий художник працює в різноманітних напрямках: графіка, графіті, стрит-арт, медіа. Свій творчий стиль сам визначає як міфологічний неошаманізм. Кілька років тому, Сергій здійснив подорож до Тайваню. Його казкова природа, історичні пам'ятки та життя простих людей дуже вплинули на молодого митця.

Сергій Серко створює полотна, в яких головною темою є пошук людиною вищого власного "Я". Художник немов наголошує, що мистецтво не має бути тільки чистим і охайним, на його думку, насамперед, воно повинне бути живим і справжнім.

Вадим МУСІЙКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон