На Херсонщині інвестують, щоб економити

Інвестувати, щоб потім мати змогу суттєво економити. Такого виваженого принципу дотримуються в Каланчацькій об'єднаній територіальній громаді на Херсонщині.

У молодій ОТГ не пошкодували семисот тисяч гривень з місцевого бюджету на придбання екскаватора, сміттєвоза та установки «Яр» для ямкового ремонту доріг. А тим часом з'ясувалося, що латання квадратного метра дірок в асфальті самотужки коштує майже вісімсот гривень, тоді як підрядники за таку роботу просять не менше тисячі.

Зважаючи, що у ремонт транспортних артерій громада уже вклала сімсот тисяч гривень, економія на таких підрядах становить триста тисяч гривень щонайменше. Тож витрати на техніку мають окупитися за лічені роки, адже в склад Каланчацької ОТГ входять ще одинадцять сіл і ремонтувати розбиті дороги потрібно всюди.

До того ж, відтепер місцеві комунальники самі можуть брати за договорами підряди на виконання таких робіт за межами ОТГ та заробляти свіжу копійку.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон