У Дніпровському районі Херсона - АЧС

 У Дніпровському районі Херсона - АЧС
У одного з мешканців Дніпровського району м. Херсона загинуло порося - тварина захворіла 29.08.2018.

Всього у господарстві утримувалося 10 голів в'єтнамських свинок віком 4 місяці. Спеціалістами ветеринарної медицини м. Херсона останки загиблої тварини були направлені до Дніпропетровської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби України, після розтину знищені в крематорії ХРДЛДПСС. У результаті досліджень паталогічного ( біологічного ) матеріалу встановлений діагноз – африканська чума свиней.

Після вилучення усіх свиней, був виконаний повний цикл заходів, передбачених санітарно-епідеміологічними вимогами , проведено повну дезінфекцію усієї ділянки знешкодження тварин та задіяної техніки.

Незважаючи на вихідний день , головою Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владиславом Кондратовим та іншими посадовцями виконавчого комітету у співпраці зі спеціалістами ветеринарної медицини міста Херсона, представниками 10 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Херсонській області та МКП «ВУВКГ м. Херсона» була організована ліквідація осередку АЧС (вилучення тварин і продуктів тваринництва).

Дякуємо за співпрацю та оперативні дії усім, хто взяв участь у роботах, окрема подяка керівництву та працівникам міського комунального підприємства Херсонводоканал за надану спецтехніку.

З 02.09.2018 встановлено зону захисту у радіусі 3 км від епізоотичного вогнища, до якого входить частина території Дніпровського району м. Херсона (м-ни Склотара та Янтарний). На цих ділянках квартальними комітетами проведено роботу по виявленню домогосподарств, які тримають свиней.

Звертаємося з переконливим проханням до усіх мешканців приватного сектору району – вчасне повідомлення про утримання в домашньому господарстві свиней дозволить господарям (у разі захворіння і знищення тварин) отримати компенсацію від держави.

Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів