Гордєєв: Херсонщина зібрала бригаду територіальної оборони за короткий проміжок часу

Як повідомляли раніше, з 3 по12 вересня у Херсонській області триватимуть військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони.

Вчора, 4 вересня, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав учасників, які проходять навчання у Генічеському районі, а саме: близько 300 військовозобов'язаних із Новотроїцького, Іванівського, Нижньосірогозького та власне Генічеського районів.

«Явка призовників більше 100%. Важливо, що такий потужний батальйон розташовується саме на прикордонній території, адже до окупованого Криму звідси декілька десятків кілометрів. Амуніція, зброя і сама система навчань узгоджена безпосередньо з Генеральним штабом.

Тут ми вчимося не просто натискати на курок. Основна наша ціль - навчитися працювати, як єдиний організм. Пишаюся, що Херсонщина - одна з областей, яка зібрала бригаду тероборони за короткий проміжок часу», - наголосив Андрій Гордєєв, звернувшись до бійців і керівники тих районів, з яких вони прибули.

Призовники, під керівництвом представників Одеського військового комісаріату серед яких є безпосередні учасники бойових дій на сході держави, отримують первинні знання із військової справи, необхідні для виконання завдань за призначенням.

До завдань військ територіальної оборони належить охорона органів державної влади, місцевого самоврядування, важливих об'єктів і комунікацій, розгортання та несення служби на блокпостах, підтримання безпеки та правопорядку на відповідній території (районі, місті), тощо.

А сьогодні, 5 вересня, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв у рамках навчань територіальної оборони, які відбуваються у с. Кізомис Білозерського району, присягнув на вірність Українському народові.

«Я вступаю на військову службу і урочисто присягаю Українському народові завжди бути вірним і відданим йому, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно дотримуватись Конституції і законів України, зберігати державну і військову таємницю. Присягаю виконувати свої обов'язки в інтересах співвітчизників. Присягаю ніколи не зрадити Українському народові», - йдеться у тексті присяги.

Особовий склад 124-ої окремої бригади територіальної оборони у Кізомисі поповнився майже 140 призовниками. Вони отримали благословення та напутні слова від протоієрея Ігора Семеніхіна.

Протягом навчальних зборів для учасників будуть проведені заняття по всім предметам підготовки бійця ТрО, а саме: стрільба зі стрілецької зброї, медична та інженерна підготовка, підготовки зв'язку.

Будуть також відпрацьовуватися завдання колективної підготовки до охорони важливих об'єктів та виконання інших задач спільно з Національною поліцією, Нацгвардією та Державною прикордонною службою.

Разом з тим, під час присяги представники військового командування запросили призовників на військ службу за контрактом до ЗСУ. «Участю в таких заходах кожний засвідчує готовність обороняти рідну землю, південний форпост нашої держави», - переконаний очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон