Мангер отримав раритетний документ

Сьогодні, 1 вересня голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер завітав до Херсонської державної морської академії,де на урочистому шикуванні привітав курсантів із новим навчальним роком і... отримав цінний для себе подарунок.

"Коли я сам юним хлопцем вперше перетнув поріг цього закладу, то навіть і не уявляв, скільки нового, цікавого та корисного мені подарують люди, які тоді тут працювали. Цінуйте кожен день навчання у даній академії – кращому закладі у цій сфері не тільки на півдні України, а й далеко за межами", - звернувся до курсантів Владислав Мангер.

І, нібито передбачивши ностальгічний настрій Владислава Миколайовича по курсантських роках, ректор ХДМА Василь Чернявський подарував Владиславу Мангеру копію його ж заяви на вступ до академії, датовану 1985 роком.

За матеріалами Херсонської обласної ради

Херсонська державна морська академія – вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, який готує фахівців повного спектру плавальних, суднобудівних та морських робітничих спеціальностей.

Навчально-тренажерна та лабораторна база ХДМА відповідає всім національним та міжнародним вимогам з підготовки морських фахівців, а деякі з тренажерів, які було відкрито в ХДМА, не мають аналогів навіть у Європі.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон