Олена Урсуленко: Херсонські діти - найталановитіші

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко поділилась враженнями від свята Першого дзвоника у Херсонському фізико-технічному ліцеї:

...Усміхнені діти та вчителі, які за літо вже засумували за шкільним життям, та трішки схвильовані батьки, яким додається більше відповідальності з початком нового навчального року. Кожен Перший дзвоник особливий у Херсонському фізико-технічному ліцеї, адже - це старт новим здобуткам учнів та їх наставників.

Сьогодні ФТЛ займає лідируючі позиції, за підсумками ЗНО 2018 року - перше місце серед освітніх закладів Херсона. Тож вітаючи сьогодні колектив і учнів зі святом, побажала рухатись вперед, зайняти лідируючі позиції вже у всеукраїнському рейтингу. Бо херсонські діти - найталановитіші!


У перший День навчального року хочу побажати нам всім - миру, вчителям творчого натхнення, професійного росту, школярам - спраги до знань, реалізації себе як особистості, бути впевненим в собі і сміливо крокувати дорогою життя, - побажала Олена УРСУЛЕНКО.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон