У заповіднику на Херсонщині затримали дві групи браконьєрів

Одразу дві групи браконьєрів із величезними виловом та технікою перехопили в акваторії Чорноморського біосферного заповідника співробітники водної поліції.

На Тендрівській косі вони вилучили в нелегальних промисловців автомобіль «ЛуАЗ», катер «Амур», тринадцять вентерів (пасток) для вилову рачка і, власне, здобич - понад півтора центнери креветки та риби.

Як повідомляють у відділі комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини, збиток, завданий браконьєрами навколишньому середовищу, перевищує півтори сотні тисяч гривень.

За даним фактом розпочато два кримінальні провадження. Якщо суд винесе «організованим» браконьєрам обвинувальний вирок, човен з дорогим мотором, автомобіль та засоби лову можуть бути конфісковані для подальшої реалізації та перерахування виручених від цього коштів до бюджету.

Поліція також з'ясовує, у який спосіб злочинцям вдалося оминути державну охорону заповідника і чи не закрила вона очі на підпільний промисел.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон