Де на Херсонщині ще працюватиме аналогове телебачення

Де на Херсонщині ще працюватиме аналогове телебачення
На Херсонщині з 1-го вересня 2018 року аналогові передавачі поки що не відключатимуть в Чаплинці, Каланчаку, Скадовську, Лазурному, Генічеську, Новотроїцькому, Чонгарі.

Прийматимуть всі аналогові сигнали всіх каналів на Херсонщині відповідні райони: Чаплинський, Каланчацький, Скадовський, Генічеський, Новотроїцький. Аналогові сигнали суспільного телебачення ( UA перший, та UA Крим) та місцевої філії ПАТ НСТУ «Скіфія» залишаються по всій області.

Але, разом тим, перехід на сучасні технології неминучий! Тож, шановні, не зволікайте: цифрові приймачі (тюнери на кшталт Т2), кабельне телебачення, Інтернет - ТБ, супутникові сигнали українських каналів - альтернатива аналоговому мовленню.

Також повідомляю, концерном РРТ, а також ТОВ «Телемережі України» наразі проводиться робота по додатковому встановленню цифрових передавачів у нас в області, покриття цифровим сигналом поширюється.

Ольга САВЕНКО
Начальник Управління інформаційної політики ХОДА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів