Херсонці і субсидії: Квартира велика? Субсидій – нуль

Херсонці і субсидії: Квартира велика? Субсидій – нуль
Ви живете у великій квартирі розміри якої перевищують 120 м², або у будинку розміри якого понад 200 м²? Забудьте про субсидію на послуги ЖКГ починаючи із наступного опалювального періоду.

У Кабінеті міністрів України (КМУ) заявили, що раніше субсидію призначали будинкам і квартирам із великою площею (а я завжди думав, що їх призначали людям, які в них живуть), оскільки в них прописувалися, наприклад, самотні пенсіонери, які не могли оплатити житлово-комунальних послуг і таким чином намагалися зекономити, а витрати по великій квартирі ділили порівну на всіх.

Відтепер цю «лавочку» прикрили. З 1 травня поточного року власникам великих будинків і квартир субсидію більше не призначають.

Як вважають в Уряді рішення слід було ухвалювати в зв'язку із тим, що під час перевірок було виявлено численні зловживаннями щодо призначення субсидій. «Є помешкання, які виходять за рамки середньостатистичних і відносяться до категорії «преміум-класу».

До недавнього часу на них також оформлялися субсидії на підставі того, що прописувалася там одинока пенсіонерка з мінімальною пенсією. Вона, цілком очевидно, була не здатна оплатити повну вартість послуг і зверталася до комісії щодо надання субсидії на понаднормативну площу.

Із 1 травня 2018 року діє нове правило: субсидія відміняється, якщо площа квартири перевищує 120 м², а будинку – 200 м², окрім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Власники такої житлової площі будуть оплачувати послуги у повному обсязі», – заявили в Кабміні.

Те, про що говорять у КМУ, без сумніву має бути покараним, але чому будуть покарні пенсіонери, про яких ми говорили вище – зрозуміти важко...

Як би там не було: маєте зайві метри – на яких колись проживала велика родина, яка з часом змінила місце проживання і ви там живете поодиноко? Позбавляйтеся їх, або? Або, доведеться платити по повній.

Сергій ОСОЛОДКІН

Продовження теми у рубриці «Херсонці і субсидії» - далі буде...

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів