Херсонським «сердечникам» потрібно нове обладнання

Херсонським «сердечникам» потрібно нове обладнання
На базі комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» з 2012 року функціонує міський «Центр серця» та в цілодобовому режимі працює ангіографічна система.

Завдяки якій надається допомога хворим з гострим інфарктом міокарда та хронічними формами ішемічної хвороби серця з Херсона та області.

За 6 років інтенсивного використання система відпрацювала свій ресурс більш ніж на 70%. А з кінця червня по 5 липня вона взагалі перестала працювати. Через зношеність, подібні збої у роботі можуть ставатись дедалі частіше. А отже під загрозою опиняться життя людей.

Закупівля обладнання за рахунок субвенції здійснюється на умовах співфінансування. Тобто з державного бюджету – не більше 50%, з місцевих бюджетів – не менше 50%.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Херсонській області передбачено субвенцію з державного бюджету на придбання ангіографічного обладнання в обсязі 11 538 грн. Кошти вже надійшли до обласного бюджету.

Саме тому на найближчій сесії Херсонської міської ради депутатам пропонують передбачити кошти на придбання ангіографу для лікарні імені Лучанського.

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів