Херсонські депутати підтримали молоді родини

Вчора, 28 серпня, відбулось засідання XХIІІI сесії Херсонської міської ради VІІ скликання, на якому окремі посадові особи виконкому міської радинамагались винести на розгляд проект одного несправедливого рішення.

Мова йде про спробу припинення права користування земельною ділянкою, на якій ведеться будівництво багатоквартирних житлових будинків в 4-А Таврійському мікрорайоні забудовниками ТОВ «МЖК м. Херсон» та «МЖК».

Але депутати міської ради, проаналізувавши наявну об'єктивну інформацію, врахувавши рішення Херсонського окружного адміністративного суду з цього питання зняли його з розгляду сесії.

Особливу роль зіграли переконливий виступ голови постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та регуляторної політики Руслана Рубана, а також принципова позиція голови постійної комісії з питань містобудування, архітектури, комунальної власності та регулювання земельних відносин Ігоря Грека, комісія якого тричі розглядала це питання напередодні сесії.

Депутати захистили права мешканців міста, які стоять в черзі на житло а також інвесторів, які вклали гроші в будівництво багатоповерхових будинків та інфраструктури.

Цим рішенням депутати міської ради підтвердили свою тверду прихильність непорушним свободам і юридичним можливостям, які затверджені Конституцією та чинним законодавством України, а також гарантії чинного законодавства України щодо сприяння молодіжному житловому будівництву, створенню молодіжних житлових комплексів та соціальної підтримки молоді міста Херсона.

Стефан БЕНДЕРКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів