Співаковський: У вчителя має бути високий статус у суспільстві

Народний депутат України Олександр Співаковський взяв участь у роботі обласної серпневої конференції педагогічних працівників Херсонщини,яка відбулася сьогодні, 27 серпня у Херсонському державному університеті.

У роботі конференції взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представники районних профспілок, керівники місцевих органів управління освітою, педагогічні працівники, керівники вищих закладів освіти та інші.

На початку заходу було вручено грамоти і подяки вчителям від голови Херсонської обласної державної адміністрації, грамоти від Верховної Ради України, грамоти від голови Херсонської обласної ради, отримали грошові винагороди вчителі, чиї випускники набрали найвищі 200 балів з математики у цьогорічному ЗНО.

"У своїй промові на початку конференції, я зазначив, що для України зараз одне з найперших завдань - збалансована національна стратегія розвитку людського капіталу. Тому у вчителя має бути високий статус у суспільстві, адже саме від нього залежить, якою буде молодь, а отже - вектор розвитку України", - переконаний Олександр Співаковський.

У рамках конференції пройшли панельні дискусії: «Херсонщина інвестує в освіту», «Нова українська школа – нове покоління майбутнього», «Людський капітал – чинник економічного добробуту Херсонщини».

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів