Херсонці, готуйтесь: гірше буде

Херсонці, готуйтесь: гірше буде
Хто говорив, що далі – гірше не може бути? А от і може – Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України це довів.

Ще у переддень святкування Дня Незалежності він під час перебування у Луцьку по-тихому заявив, а центральні ЗМІ про це «скромно» промовчали – підвищення ціни на газ буде.

Як завжди Володимир Борисович зробив з себе «великого мученика», не забув нагадати, що він «героїчно» і «стійко» боровся більше року, але... по незалежним від нього причинам...

«Питання про підвищення цін на газ дуже непросте. Ви знаєте, що є зобов'язання про те, що ціни на газ будуть рости в умовах підвищення світових цін на газ. Я вже рік цю ситуацію стримую ... Однак зараз стоїть питання про чергове підвищення», - сказав глава уряду.

Гройсман нагадав, що підвищення цін на газ є запорукою продовження залучення фінансування на міжнародних ринках: «Ця вимога виникла тому, що нам потрібна робота з зовнішніми запозиченнями». Як я їх Розумію – ось гроші, а взяти неможна!

Як завжди Гройсман «забув» сказати, що під зобов'язаннями, які взялися невідомо звідки – стоїть підпис як його, так і Петра Порошенка, тож вони, і саме вони у першу чергу несуть відповідальність за те, що громадяни України продовжують з кожним днем жити все гірше.

І не треба прикидатися «янголом», коли на голові ростуть рога... Гройсман визнав необхідність подальшого підвищення цін на газ для населення і те, що Україна визнає свої зобов'язання щодо підвищенні цін на газ в рамках продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Втім, саме таке рішення слід було чекати після того, як стало відомо, що місія МВФ прибуде в Україну 6 вересня. Просто так вони б сюди не їхали. КМУ та НБУ розраховують, що результатом приїзду стане черговий транш у розмірі $1,99 млрд., а можливо до кінця року і ще один 6-й, на таку саме суму.

Все ж на Банковій та Грушевського визначилися – хай горять ті вибори, головне аби власні кармани були повними. Підвищення ціни на газ станеться з 1 вересня, вона як для населення, так і для ТЕК може зрости одразу на 60%.

Слід так само нагадати, що борги населення тільки за тепло, і тільки за минулий опалювальний період перевалили за 600 млн.

В ситуації, що склалася новий опалювальний період якщо і розпочнеться, то з великими проблемами, а от закінчитися він може набагато раніше ніж на вулиці настане весна 2019 року і почнуть квітнути дерева.

У НАК «Нафтогазі» вже попереджали: не буде грошей – не буде газу, а не буде газу – не буде й тепла!

То ж, херсонці, готуйтеся. Не забудьте знову затягнути паски і «подякувати» діючій владі за турботу.

Вибори не за горами. Хоча, це питання, судячи з усього, їх вже не цікавить!

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів