Перлина півдня України - Скадовщина

Перлина півдня України - Скадовщина
До Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності,працівники Скадовського краєзнавчого музею підготували тематичну виставку.

День Незалежності України – визначне свято в історії нашої держави. Визначне воно тому, що саме День Незалежності України є запорукою інших видатних святкових та історичних дат рідної батьківщини, якими є День Конституції України, День Соборності та Свободи України, День Державного Прапора України.

До Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності, працівники Скадовського краєзнавчого музею підготували тематичну виставку.

До уваги відвідувачів представлені фотоматеріали тих хвилюючих подій, коли на політичних картах з'явилася Україна, як самостійна держава, а також історичного моменту – підняття прапора над урядом народженої держави. Зібрані постанови Верховної Ради про проголошення незалежності та про Державний прапор України, експонується національний гімн, прапор і Конституція України.

Але не тільки державним святом насичене виставкове життя у краєзнавчому музеї. 2018 рік ознаменований відзначенням 95-ї річниці утворення Скадовського району.

Історія району – це історія кожного населеного пункту, кожного підприємства та установи, історія окремого колективу, родини та людини. Вона завжди індивідуальна і цікава, неповторна для кожної місцевості і краю.

До річниці утворення Скадовського району у приміщенні краєзнавчого музею організовано тематичну виставку, де представлено становлення та розвиток населених пунктів нашого краю. У центрі експозиції розташована карта району, велика кількість фотоматеріалу демонструє розвиток населених пунктах району. Зібрано фотографії, на яких зображено будні та свята працівників колгоспів (механізаторів, трактористів, хліборобів, доярок та інших).

Значна увага приділена розвитку освіти в селах району – представлені фотографії шкільних закладів, колективів вчителів та учнів різних часів. Також на виставці можна побачити як виглядали сільські вулиці нашого району 50, 60 років тому; старі будівлі, які нині не збереглися; як з часом змінювалися та оновлювалися будівлі, побудовані в 60-х, 70-х, 80-х та 90-х роках.

До 27-ї річниці незалежності України, Дня Державного Прапора, 100-річчя відродження української державності та дня святкування 95-річчя Скадовського району в Скадовському краєзнавчому музеї буде проведено день «відкритих» дверей.

Ми запрошуємо місцевих мешканців, жителів району, гостей та всіх бажаючих відвідати музей, ознайомитися з виставкою та доторкнутися до сторінок історії перлини півдня – Скадовського району.

Скадовська міська рада

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів