У Бериславі сиротам шукають соціальне житло

У Бериславі сиротам шукають соціальне житло
Міську «Програму забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним житлом на 2018-2022 роки»пропонують затвердити у Бериславі.

Загальний кошторис – 8 млн грн.. З них лише 800 тисяч – кошти міського бюджету. Усе інше розраховують отримати з державної скарбниці.

Станом на 1 серпня 2018 року на обліку районної служби у справах дітей знаходиться 50 хлопців і дівчат (9 сиріт, та 41 позбавлена батьківського піклування). З них 21 дитина не має де жити.

Проблемою є і те, що житлом опікунів (піклувальників) діти мають право користуватися лише до 18 років, або це житло батьків, які позбавлені батьківських прав, куди діти повернутися не можуть. Будинки, що належать дітям на праві приватної власності, потребують поточного або капітального ремонту. Часто вони просто в непридатному для проживання стані чи на них немає жодних документів.

А в рамках програми планують, в тому числі, і провести реконструкцію існуючих жилих будинків, а також переобладнати нежилі будинки в жилі.

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів