Економія на Херсонщині обернулася новими вікнами та дверима

Економія на Херсонщині обернулася новими вікнами та дверима
У освітніх закладах однієї з найбільших об'єднаних територіальних громад Херсонщини економія обернулася новими вікнами та дверима.

Після того, як сім шкіл та три навчально-виховні комплекси Каланчацької ОТГ (до її складу входять одинадцять сіл) отримали права юридичної особи, педагогічні колективи стали значно дбайливіше рахувати кошти на енергоресурси та комунальні послуги, шукати можливості зекономити копійчину.

Копійка до копійки - і от тільки поточного року освітяни зекономили 2,8 млн грн. За рішенням депутатів органу місцевого самоврядування ОТГ ці кошти скерували на придбання та встановлення двокамерних металопластикових вікон та дверей замість старих дерев'яних, які погано тримають тепло.

Тепер усі без винятку школи, а частково й сільські дитсадки, сяють новенькими вікнами, що знову ж-таки дадуть змогу економити кошти на обігрів будівель.

Голова Каланчацької ОТГ Володимир Зінчук окремо підкреслює, що економія відбулася аж ніяк не за рахунок відмови від доплат освітянам. Педагоги в селах об'єднаної територіальної громади справно отримують і отримуватимуть надалі і оздоровчі до відпустки, і 15-відсоткову надбавку за престижність учительської праці.

Таким ставленням до освітян, до речі, можуть похвалитися далеко не всі: в інших районах педагогам часом доводиться цю надбавку буквально "відвойовувати", звертаючись по допомогу у засоби масової інформації та погрожуючи страйками.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів