Роботодавці Херсонщини надали до служби зайнятості багато вакансій

Роботодавці Херсонщини надали до служби зайнятості багато вакансій
У січні-липні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 20,9 тис. безробітних громадян.

Наразі послугами служби зайнятості користуються 6,7 тис. зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 16,3 тис. осіб.

«З початку 2018 року роботодавці області надали до служби зайнятості 17,5 тис. вакансій, що на 4% більше минулорічного показника. В середньому по Херсонській області на 01 серпня 2018 року на одну вакансію претендувало 6 осіб, які шукали роботу», - зазначив Євгеній Єрашов.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-липня 2018 року 226 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 4,0 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 3,5 тис. осіб з числа безробітних.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів