У Скадовську проходить турнір з пляжного гандболу

Сьогодні відбулося урочисте відкриття відкритого турніру міста Скадовська з пляжного гандболу серед команд дівчат 2002-2003 років народження,пам'яті тренера Скадовської філії вищого училища фізичної культури Заінчковського Сергія Миколайовича.

Турнір було започатковано з ініціативи федерації гандболу Херсонської області, проходять ігри на майданчику пансіонату "Енергія" Херсонської обласної ради. У змаганнях беруть участь команди з Броварів, Запоріжжя, Херсону і Скадовська.

Для скадовчан Сергій Миколайович Заінчковський залишається видатною особистістю міста, саме з його ініціативи про пляжний гандбол Скадовська говорили на всю Україну, Скадовська команда під його керівництвом п'ять раз виборювала лідерство на Чемпіонаті України.

Сергій Миколайович народився 1 січня 1971 року в с.Нємішаєве Бородянського р-ну Київської області. В 1988 році закінчив місцеву ЗОШ і вступив до Переяслав-Хмельницької філії Київського державного педагогічного інституту ім.Драгоманова М.П., який закінчив в 1992 ріці.

Свою трудову діяльність розпочинав в дитячо-юнацькій спортивнйй школі м.Скадовська, де працював тренером-викладачем з гандболу та викладачем Скадовської філії вищого училища фізичної культури.

Зі слів ініціаторів турнір з пляжного гандболу у Скадовську стане щорічним. Нинішні ж ігри триватимуть до 22 серпня.

За матеріалами Скадовської міської ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів