У Зеленівці діти щасливі

У Зеленівці діти щасливі
«Щасливі діти – успішна країна!» - один із провідних напрямків роботи громадської платформи «Добро переможе» депутата Херсонської обласної ради Юрія Рожкова.

Днями в його рамках, у селищі Зеленівка за підтримки лідера громадської платформи Юрія Рожкова встановлено два новеньких ігрових комплекси з гірками та гойдалками, де хлопчики та дівчатка відтепер зможуть проводити свій вільний час, гратися.

Адже, для того, щоб діти були щасливими та радісними, у них має бути можливість весело і активно проводити своє дозвілля.

Окрім такого корисного подарунка на дітей чекав ще один сюрприз – цікава розважальна програма з улюбленими героями.

«Юрій Рожков постійно бере активну участь у житті нашого селища, допомагає нам. Особливо, у тому, що стосується розвитку дітей: це і забезпечення школи та дитячого садочка меблями, технікою, і допомога у ремонті, і організація свят...

Юрій Рожков – наш друг. Він завжди приїздить з подарунками і солодощами для наших діток. Кожного разу відгукується на всі наші прохання. Ось і зараз він радо допоміг нам із встановленням ігрових майданчиків», - з вдячністю говорить голова Зеленівської селищної ради Олександра СЕМЧИШИНА .

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів