У Херсоні працює приймальня народного депутата

У Херсоні працює приймальня народного депутата
Протягом двох тижнів до громадської приймальні народного депутата України Олександра Співаковського надійшло 21 звернення громадян, з яких 3 колективні.

Більшість звернень стосувалось скарг на рахунки від "Херсонгаз", бездіяльність місцевої влади, правоохоронних органів тощо.

Як і завжди, надходили звернення щодо отримання юридичних консультацій, на які надаватись усні та письмові консультації, бланки відповідних заяв, складено 1 позовну заяву.

Мінсоцполітики продовжує інформувати про основні положення змін у порядку нарахування житлових субсидій. Також, вже з 1 вересня при народженні батькам буде видаватись «Пакунок малюка».

На підставі скарг громадян до приймальні за два тижні було підготовлено та надіслано у відповідні державні органи 7 депутатських звернень.

Олексій САКОВНІЧ,
помічник народного депутата Олександра Співаковського

Нагадуємо, що громадська приймальня працює щочетверга з 13:00 до 15:00 за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 39-А (зупинка вул. Ладичука), тел: 0552-49-60-09.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів