Іноземці порушують міграційне законодавство на Херсонщині

Іноземці порушують міграційне законодавство на Херсонщині
З 1 серпня 2018 року на всій території України розпочато проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант»з метою запобігання і протидії нелегальній міграції та інших порушень законодавства України в міграційній сфері.

На Херсонщині щоденно здійснюються перевірки курортних зон, продуктових та речових ринків, торгових майданчиків, вокзалів та автостанцій, закладів швидкого харчування.

За результатами проведення вищезазначених заходів станом на 16.08.2018 р. УДМС у Херсонській області виявлено 53 нелегальних мігрантів щодо яких прийнято рішення про примусове повернення та складено 153 адміністративних протоколів, з накладанням штрафів на суму понад 246 тисяч гривень.

Крім, того в ході проведення спільних заходів з відділом боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП в Херсонській області виявлено громадянина Російської Федерації у якого в паспортному документі недійсні дата-штампами щодо перетину Державного кордону України, двоє громадян Республіки Вірменії, які використовували підроблені документи, відомості про вказані факт внесено до ЄРДР за ознаками складу злочину передбаченого ч.1 ст. 358 КК України та розпочато досудові розслідування.

Наразі активно продовжується робота по протидії незаконній міграції в області та вживаються можливі заходи боротьби з нелегальними мігрантами згідно із законодавством.

УДМС України в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів