У Каховці буде дитяча велогонка

Завтра, 16 серпня на Набережній Каховки відбудеться перша дитяча велогонка на "Кубок Поліції".

Перші три учасники, що фінішують, отримають пам'ятні подарунки від БФ "Майбутнє Херсонщини" , а переможець - ще й сам КУБОК першості від поліцейських!

Більше того, всі учасники матимуть змогу ознайомитися з роботою поліцейських, посидіти за кермом патрульного автомобіля та перевтілитися у поліцейського за допомогою спеціального приладдя!

Запрошуємо всіх бажаючих на старт 17 серпня о 16.00 у м. Каховка на Набережну біля пам'ятника Фрунзе. Реєстрація учасників безпосередньо перед початком заходу. Вік дитини не має значення.

Захід заплановано для популяризації здорового способу життя, пропаганди велосипеда серед дітей, підвищення безпеки та формування позитивного іміджу поліції серед населення, в рамках проекту "Моя Безпечна Дорога Додому" БФ "Майбутнє Херсонщини ", за підтримки Police Training Assistance Project - PTAP, Agriteam Canada Consulting Ltd.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів